Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Hurtowy zakup nylonu

Hurtowy zakup nylonu 04/12/2013 11:33 #6131

Maly offtop: ja WSZYSTKO co tylko potrzebuje a znajde na stronie www.dx.com
(dawniej dealextreme.com) zamawiam wlasnie tam, zrobilem juz kilkadziesiat zakupow, WIEKSZOSC mozna kupic 50-70% taniej niz na allegro, kompletnie darmowa wysylka, jeszcze nigdy nie zaplacilem ani CLA ani VATU, choc podobno moze sie zdazyc. Oni juz tam na miejscu dziela zamowienia na paczki i odpowiednio je opisuja tak by wszystko przeszlo gladko, uzywam PAYPAL do placenia i jestem zadowolony. Tylko czas wysylki moze byc ich wada bo zazwyczaj jest po okolo 2 tygodniach na miekscu ale raz zdazylo mi sie czekac 3 miesiace, ale doszlo.
Filament oscyluje w okolicach 50$ za kilo wraz z wysylka wiec slabo ale to swiezo dodana oferta i bedzie taniec, a jesli chodzi o inne rzeczy to polecam sprawdzi samemu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hurtowy zakup nylonu 04/13/2013 11:11 #6153

Odpowiedź do offtopa, coraz więcej paczek z dx ginie. Niestety wielu moich znajomy, ja również, tego doświadczyliśmy. Kiedyś było ok, dzisiaj nie polecam nikomu.
PS. Już 3 moje paczki zaginęły, w tym jedna, w której miały być rzeczy z poprzedniej zaginionej i nowe zamówienie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

• Polityka Prywatności  •  Regulamin  • Kontakt• FAQ                                                                                                                                                                           Monkeyfab 2013